cart

back Tęsti apsipirkimą
Krepšelis tuščias!

MERSEA Akių LIFTINGO efekto Serumas su Negyvosios jūros mineralais

Kai Jūsų oda tampa brandi, odą palaikantys audiniai silpnėja ir atsiranda raukšlės, tada nepakanka vien tik kremo nuo raukšlių, Jūsų odai reikalinga veiksminga formulė, siekiant efektyviai kovoti su senėjimo požymiais. MERSEAstangrinantis Akių Liftingo serumas yra rezultatas vieno iš didžiausių pasiekimų kosmetikos srityje, duodantis greitus ir ilgalaikius rezultatus kovai prieš raukšles jautriai odai apie akis.
Formulė sukurta derinant Negyvosios jūros mineralus su Augalų ekstraktais, specialiais proteinų bei vitaminų deriniais, kurie kartu suteikia staigų jautrios odos apie akis patempimą ,,liftingą,, ir tuo pačiu ją efektyviai pamaitina. Ši naujoviška formulė padeda sumažinti pigmentinių dėmių, bėrimų ar kitų odos defektų atsiradimą, sumažina raukšles bei užerta kelią tolimesnių gilių raukšlių linijų susidarymui. Oda apie akis taps lygesnė, švelnesnė ir stangresnė. MERSEAstangrinantis Akių Liftingo serumas suteiks Jūsų odai ilgalaikį spindesį ir jaunatviškumą. Liftingo serumo šviesos struktūra minkština, šalina nuovargio pėdsakus, todėl Jūsų akys atgaus spinduliavimą ir švytintį žvilgsnį, o pakelti akių vokai išgelbės Jus nuo "liūdnų akių" efekto.
Naudojimas: naudokite MERSEA Akių Liftingo serumą ant nuvalytos ir sausos odos, švelniais sukamaisiais judesiais masažuokite odą apie akis, atkreipiant ypatingą dėmesį į gilesnes raukšles, kol serumas pilnai įsigers į odą. 
Be parabenų
50 ml89.00€
40.00€