cart

back Tęsti apsipirkimą
Krepšelis tuščias!

Natūralus Bulgarijos ROŽIŲ Aliejus 100%

„Lema“ grynas natūralus bulgariškas rožių aliejus dažniausiai naudojamas natūraliai kosmetikai praturtinti, aromaterapijoje ir natūraliam gijimui palengvinti. Tai raminančiai veikia odą, kūną ir protą. Rožių aliejus gali būti naudojamas kovojant su migrena ir greitu širdies plakimu dėl jo kraujospūdį reguliuojančių kiekių. Rožių aliejus pasižymi antiseptinėmis savybėmis, todėl idealiai valo odą ir ją maitina. Tai drėkina odą ir padeda jai atsinaujinti. Jis gali būti naudojamas esant įvairiai egzemai. Tai taip pat sumažina astmos ir skirtingų alergijų simptomus.

25 ° C temperatūroje rožių aliejus yra tirštas skystis. Atvėsęs jis tampa kristalizuota mase, kurią galima ištirpinti kaitinant.
0,50 ml

100% natūralus Rosa Damascena gėlių aliejus iš Bulgarijos rožių slėnio.

Atjaunina odą, o kūnas drėkina ir regeneruoja.

Turi stiprių vaistinių, antiseptinių ir gydomųjų savybių.

Galima įdėti į paruoštus kosmetikos gaminius, kad pagerintų jų savybes.

0% parabenų, silikonų, naftos darinių, dirbtinių kvapiųjų medžiagų ir dažiklių.

Grynas rožių aliejus gali būti dedamas į drėkinamuosius kremus ar losjonus, kad suteiktų jiems natūralių odos gydomųjų savybių, atjaunintų ir pagerintų odos struktūrą. Pridedamas prie arbatos ar karšto vandens, jis teigiamai veikia galvos, skrandžio ir raumenų skausmus. Tai gerina medžiagų apykaitą.

Norėdami atsipalaiduoti, įlašinkite kelis lašus į aromatinę lempą ar sūkurinę vonią. Jis gali būti naudojamas atsipalaiduoti ir įkvėpti. Rožių aliejus pasižymi stipriomis raminančiomis savybėmis ir teigiamai veikia nervų sistemą.

Pakanka 1-2 lašų aliejaus, nes jis yra labai koncentruotas.l

0,5 ml30.00€